Тернополяни знову скаржаться на водіїв маршруток

pic5316Добро дня. Я мешкаю на вулиці Фабричній.Сьогодні 13.07.2014р. в 14.53 я їхала в маршрутці № 28 А – ВО 1111 АА, що рухалася в напрямку з Епіцентру,- повідомила 0352.ua Оксана.
Я сиділа на першому кріслі спереду. В салоні пасажирів було мало, були зайняті тільки сидячі місця. Коли маршутка почала спускатися із моста вниз, я вирішила заздалегідь підійти до дверей, щоб потім швиденько вийти, бо мала в обох руках важкі сумки (відро вишень та відро порічок). Маршрутка наближалася до моєї зупинки “Фармацевтична фабрика”, але я помітила, що водій рухається прямо і зовсім не збирається повернути, щоб зупинитися.
Я спитала водія про те, чому він не зупиняється на цій зупинці. На це він хамовитим тоном ГОСПОДАРЯ цієї маршрутки відповів, що треба казати про те, що я виходжу, а не мовчати до останнього. І вже почав пригальмовувати, щоб все ж таки зупинитися. І в цей момент я відповіла: “А чому я маю вам це казати, якщо у вас тут є зупинка”.
Після цих слів водій навпаки додав швидкості і сказав, що я не буду йому вказувати де в нього мають бути зупинки, а вийду там, де він скаже. І з великою швидкістю почав повертати направо, рухаючись до зупинки Шота Руставелі. Через це я ледь втрималася на ногах тамледь втримала свій багаж. Я відповіла, що обов’язково спитаю про це у його керівництва. Він мені сказав все тим же хамським тоном, щоб я обов’язково записала номер маршрутки і зверталася собі на здоров’я.
У відповідь на це я йому гарно подякувала і з цим вийшла з маршрутки. Дуже неприємно коли тебе на очах у людей обливають брудом. ПИТАННЯ: чому водій не зупинився на зупинці “Фармацевтична фарика”? Чому він не слідує чітко по маршруту? Чому управління міського транспорту дає дозвіл на роботу таких водіїв? На жаль із таким хамовитим персоналом наш Тернопіль в Європі ніхто не чекає……. Буду звертатися із скаргою до начальника управління транспорту міста Тернополя та до голови міста Тернополя. Сподіваюся, що це стане прикладом для багатьох. Подібні ситуації в нашому транспорті виникають щодня.

Джерело: 0352

Вам також може сподобатися