Працівники міської ради та комунальних підприємств на потреби батальйону «Тернопіль» зібрали близько 200 тисяч гривень

narada_ATO_01У складний час на Сході України та проведення АТО, місцевий батальйон територіальної оборони «Тернопіль» потребує багатьох речей індивідуального захисту та військового спорядження, адже незабаром тернопільські вояки поїдуть у зону АТО.

Розуміючи складну ситуацію, міський голова Тернополя Сергій Надал провів нараду з керівниками комунальних підприємств на якій вирішили пожертвувати кошти із заробітної плати на закупівлю необхідної амуніції воякам.

Так, працівниками міської ради зібрано 40 тисяч гривень, у комунальних підприємствах – близько 160 тисяч. Уся сума буде витрачена на закупівлю бронежилетів та іншого військового спорядження.

До слова, на черговій сесії міської ради буде розглянуто депутатами Програму забезпечення обороноздатності військових частин та інших військових формувань Тернопільського гарнізону, територіальної оборони та мобілізаційної підготовки у місті Тернополі на 2014 рік та питання маркування товарів російського виробництва.

Нагадаємо, раніше батальйон територіальної оборони та спецбатальйон «Тернопіль» отримали військово-польове спорядження на суму 200 тис. грн. Це стало можливим завдяки міському голові Сергію Надалу та благодійному фонду «Карітас».

Допомогти тернопільським військовим, котрі несуть службу у східних областях нашої країни, можуть і усі небайдужі.

Банківські реквізити:

Філія – Тернопільське обласне управління АТ «Ощадбанк»

р\р 26003300564899

МФО 338545

Код ЕДРПОУ 21162280

Отримувач: благодійний фонд «Карітас»

Призначення платежу: Благодійна допомога.

Вам також може сподобатися