Маршрутки на “Сонячний” будуть їхати через вул. Енергетичну

38934072Уже з середи, 16 липня, маршрутки на “Сонячний” будуть їхати не через “Східний”, а коротшою дорогою – через вул.Енергетичну. В цьому запевняє начальник управління транспорту і зв’язку Ігор Мединський. Досі маршрутки возили пасажирів “кучерявими дорогами” через пр.Бандери.

Нагадаємо, коротшу схему руху для маршруток у зв’язку з ремонтом Збаразької затвердили на виконкомі ще 5 днів тому. Але маршрутки таки їздили через приватний сектор і пр.С.Бандери, про що неодноразово повідомляли 20minut.ua читачі.
У міськуправлінні транспорту пояснюють, що чекали відповідної експертної оцінки. Тепер же вона є, тому об’їзд відкриють уже з 16 липня.
– Сьогодні, тобто 15 липня, я дізнався, що вже завершили облаштовувати оцей тимчасовий об’їзд по вулиці Енергетичній, – пояснює Ігор Мединський. – Діло в тому, що той об’єкт потрібно ще й проактувати. Тобто технагляд, ДАІ та управління транспорту має затвердити, що об’їзд придатний для руху транспорту. Наскільки мені відомо, то, здається, там все у порядку.
Тож Ігор Мединський запевнив, що вже з наступного дня там курсуватимуть маршрутки.
Нагадаємо: цей об’їзд затвердили на виконавчому комітеті міської ради ще 10 липня. Відтак городяни сподівалися, що вул.Енергетичну для маршруток відкриють відразу ж.
Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися