Під дією оковитої намагався «почистити» банк

DSC_2756Близько 7 години ранку у чергову частину Управління Державної служби охорони надійшло повідомлення про те, що невідомий молодик намагається проникнути у відділення банку, розташоване у мікрорайоні «Центр» в м.Тернопіль.

Отримавши повідомлення, черговий негайно передав інформацію найближчому до місця події наряду групи затримання. Наряд відреагував миттєво і через кілька хвилин вже прибув до місця виклику.

На місці правоохоронці побачили юнака із закривавленими руками. Ледве тримавшись на ногах, не даючи розсуд своїм діям через надмірний стан алкогольного сп’яніння, горе-грабіжник щодуж гамселив вхідні двері банку водостічною трубою. Головною здобиччю мав бути банкомат, завдяки якому 22-річний тернополянин вирішив поправити своє матеріальне становище. Але не встигши потрапити в приміщення банку – потрапив до рук міліціонерів.

П’яного бешкетника відразу затримали і наділи на руки кайданки. В цей же час, слідчо-оперативна група задокументувала та дала належну правову оцінку ранішньому “подвигу”, наслідком якого стало притягнення п’яного дебошира до кримінальної відповідальності згідно частини 1 статті 194 ККУ (умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах).

Вам також може сподобатися