Міграційна служба відновлює роботу підрозділів у звільнених районах Донецької області

1404721150Починаючи з 17 липня,  відновлено повноцінну роботу підрозділів ДМС України у восьми районах та містах Донецької області, які було звільнено від терористів у ході проведення АТО. Про це поінформував Голова ДМС України Сергій Радутний під час брифінгу у Кабінеті Міністрів України.
Зокрема, налагоджено роботу з видачі паспортів громадянина України в містах Краматорську, Димитрові та Дружківці, а також у Добропільському, Олександрівському, Костянтинівському та Красноармійському районах області. У Слов’янську підрозділ розпочне свою роботу після завершення робіт з відновлення будівлі.
Через ситуацію, яка склалася у Донецькій та Луганській областях, виникла необхідність у вилученні бланків паспортів у деяких підрозділах, а також у тимчасовій зміні графіка їх роботи для того, щоб обмежити перебування людей на робочих місцях в обставинах, які загрожують життю і здоров’ю. Сьогодні в цих підрозділах відновлено прийом громадян та видачу документів.
Найбільш складною залишається ситуація у Слов’янську. У результаті обстрілу з боку терористів  будівля міського відділу ДМС України зазнала суттєвих ушкоджень, і зараз тривають роботи з її відновлення. Прийом громадян проводиться у виділеному міською владою приміщенні  міської адміністрації.

Вам також може сподобатися