“Дитячі” гроші обіцяють виплатити до кінця місяця

842_bСоціальні виплати за липень у Тернополі поки що отримали не всі,  хто повинен. На кількаденну затримку щомісячної допомоги при народженні дитини скаржаться тернопільські батьки.

«Ну, зазвичай це в межах 10-11, 9… в таких межах ми їх отримували. По сьогоднішній день ще не отримали. Звичайно, негативно впливає, тому що на ті кошти, все ж таки, розраховуємо. Дитині щось придбати, і харчування, і памперси. Негативно впливає на сім’ю».

«Та як коли. Коли дають 7, коли давали і 15. Заважає… І роботу зараз тяжко знайти, і який стан в країні… Трошки своє дає».

В міському управлінні соціальної політики розповідають: всі допомоги сплачують за рахунок коштів з державного бюджету. Фінанси наразі є, однак скористатися ними усіма поки що не можуть.Пояснюють:гроші затримує казначейство.

ВОЛОДИМИР СУЛИМА, в.о. начальника управління соціальної політики міськради:

«Кошти з державного бюджету виділені. І всі документи 9 липня були надіслані до управління державного казначейства. Однак на сьогодні казначейством проведені кошти на виплату лише тільки у розмірі 5 мільйонів гривень. 9 мільйонів гривень поки що казначейство ще не спрямувало на виплату соціальних допомог».

Крім матусь, поки що не дочекалися грошей також інваліди дитинства. Всі інші категорії, переконує Володимир Сулима, призначені їм соціальні допомоги вже отримали.

ВОЛОДИМИР СУЛИМА, в.о. начальника управління соціальної політики міськради:

«Ми сподіваємося, що ці виплати будуть проведені. Оскільки ми  розмовляли з керівництвом управління державного казначейства. І нас запевнили, що обов’язково до кінця місяця всі мешканці міста, які мали отримати соціальні виплати за липень місяць, їх отримають».
Джерело: ІНТБ

Вам також може сподобатися