На хабарі спіймали двох тернопільських чиновників

a6385606f502bcda4a22f81d936053f3Прокуратура області спільно із працівниками управління СБУ України в області викрили керівника та головного спеціаліста контролюючого органу в отриманні ними неправомірної вигоди.

Встановлено, що керівник та головний спеціаліст вимагали та отримали від підприємця 6 000 гривень за позитивне вирішення питання при проведенні перевірок його трьох магазинів.

Крім того з’ясовано, що зазначені службові особи органу контролю, діючи за попередньою змовою, неодноразово упродовж травня-липня 2014 року вимагали неправомірну вигоду у суб’єктів господарювання за сприяння у не проведенні перевірок та зменшення сум нарахованих штрафних санкцій.

За даним фактом прокуратура області розпочала кримінальне провадження за ч.3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Затриманому керівнику контролюючого органу обрано запобіжний захід взяття під варту та одночасно визначено судом суму застави в розмірі 70 000 гривень, а головному спеціалісту – домашній арешт.

Вам також може сподобатися