Протягом минулої доби в області виникло 3 пожежі

285447721 липня в Тернопільській області виникло 3 пожежі.

О 07:07 у селі Пишківці Бучацького району виникла пожежа в житловому будинку. Вогнем знищено речі домашнього вжитку та пошкоджено 0,5 м.кв підлоги. Пожежу ліквідовано черговим караулом 9-ї державної пожежно-рятувальної частини, врятовано будівлю. Власницю з діагнозом «Отруєння продуктами горіння» шпиталізовано до Бучацької центральної районної лікарні. Причина виникнення пожежі та збитки встановлюються.

О 15:12 внаслідок пробою ізоляції електролінії виникла пожежа сухої трави на відкритій території в селі Ліски Збаразького району. Загорання ліквідоване місцевим населенням до прибуття пожежно-рятувального підрозділу. Вогнем знищено 3 м.кв рослинних залишків.

О 20:09 виникла пожежа в господарській будівлі в одному з домогосподарств у селі Борсуки Лановецького району. Вогнем знищено шиферну покрівлю на площі 49 м.кв, речі домашнього вжитку, пошкоджено перекриття на площі 15 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 11-ї державної пожежно-рятувальної частини, врятовано будівлю, всього матеріальних цінностей орієнтовно на суму 15 тисяч гривень. Ймовірна причина пожежі – коротке замикання електромережі.

Вам також може сподобатися