Інформацію про успішність своїх дітей батьки матимуть змогу побачити в онлайн

7ba53e98dbВідтепер тернопільські учні не ховатимуть щоденники із поганими оцінками та замітками від учителів, адже всю інформацію про успішність, старанність, рейтинг своїх дітей батьки матимуть змогу побачити в онлайн. Проект має назву «Нова школа». Про нього розповіли журналістам керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Ігор Дулеба та розробник – заступник директора інституту післядипломної педагогічної освіти Володимир Пастернак.

Пан Володимир зауважив, що презентований проект – електронний журнал чи окремий інформаційний ресурс – уже діють у деяких школах Тернопільщини. «Нова школа» – освітній комплекс, аналогів якому немає на теренах нашої держави.

По-перше, у ньому є інформаційний блок, у якому розповідатимуть про школу, вчителів, та уся необхідна офіційна і не тільки інформація.

Буде і навчальний блок, який міститиме курси з усіх предметів, тести, статистику, а також відео-уроки, розроблені кращими педагогами області.

На думку Ігоря Дулеби, саме ці відео-уроки зможуть дати відсіч пропагандистському освітньому відеo-продукту з Росії. До слова, Росія витрачає чималі кошти на такі уроки.

У «Новій школі» будуть онлайн спілкування користувачів, оголошення, питання-відповіді, конкурси, рейтинги і, звісно ж, електронний журнал.

Програма інформуватиме батьків не лише про отримані оцінки дітей, а й про відвідування, вивчені теми, зауваження вчителів тощо. Наприкінці кожного тижня згідно із цими даними складатимуть звіт і відправлятимуть електронним листом на поштову скриньку батьків.

Ще одним приємним сюрпризом від розробників програми є соцмережа. Учні, батьки зможуть зареєструватися у ній, створити власні кабінети, обговорювати різні питання, проблеми, ділитися есе, нарисами тощо.

На учнів і їх батьків очікують багато новинок, основне завдання яких – покращити навчання, рівень навчального закладу, його здатність до вдосконалення, зацікавити учнів так, щоб вони користувалися не проросійськими соцмережами, а українськими.

Уже від початку навчального року цей проект реалізують у деяких школах Тернопільської області.

Джерело: Свобода

Вам також може сподобатися