Проблема каналізаційних очисних споруд Кременця буде розв’язана

b2У рамках робочої поїздки на Кременеччину заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра оглянув стан каналізаційних очисних споруд Кременця.

– Каналізаційні очисні споруди Кременця експлуатуються тривалий час і фізично зношені, – констатував Леонід Бицюра, оглянувши об’єкт. –  Через майже повністю зруйновану систему очистки стоки фактично не фільтруються. У зв’язку з їх потраплянням у річку Ікву, погіршується  її екологічний стан.

Коштів на реконструкцію очисних споруд у місцевої влдаи наразі нема. Так само, як і на виготовлення нової проектно-кошторисної документації. А вона вкрай потрібна, оскільки проект очисних, розроблений у 2005 році, потребує значного доопрацювання.

Леонід Бицюра наголосив, що проблема неналежного функціонування каналізаційних очисних споруд  є не тільки  місцевою, а й загальнодержавною. Він запевнив представників місцевої влади та громади в сприянні Тернопільської облдержадміністрації у виготовленні нового проекту очисних споруд і пошуку джерел фінансування.

Вам також може сподобатися