Тернопілля жнивує

original-1341385308В аграріїв України – своя гаряча пора. Жнива у розпалі. Департамент агропромрозвитку Тернопільської облдержадміністрації звітує: станом на 22 липня в господарствах області зібрали  майже 25 тис га ранніх зернових. Серед культур – озимий ріпак, озимий ячмінь, озима пшениця, горох, ярий ячмінь.

В одному із аграрних підприємств Підволочиського району – жнива у розпалі. Люди і техніка у повній бойовій готовності. Є перші результати.

– 80% полів уже зібрано. На даний час збираємо озимий ріпак. Це ріпак німецької фірми. Технологія була виконана в повному обсязі. Ріпак дає дуже гарний врожай десь за 40 центнерів, – розповідає головний агроном Михайло Трощенко.

Ріпак – культура, яку обрали для вирощування у цьому господарстві. Дотримуються технології, навчають інших, отримують добрий врожай і непогані прибутки.

– Для аграрників, як кажуть, ріпак – це чорне золото. Чому? Бо ціна є якась, стабільність вже багато років. Відправляти будемо за кордон ріпак. Є домовленості, – пояснює директор агропідприємства Михайло Сай.

Завершать збирати ріпак – приступлять до наступної роботи.

– За кілька днів – 2-3 дні ми будемо збирати ще озимий ячмінь і дальше ще йдемо на ярий ячмінь, озиму пшеницю, – каже Михайло Сай.

Настрої аграріїв Підволочищини вивчала Галина Мацейків. Програму “Сільський календар” дивіться на каналі TV-4 у неділю, 27 липня.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися