Мобілізовуватимуть лише тих, хто служив

1357417161_1315774212_n200924907343145525 липня голова ТОДА Олег Сиротюк проводив прес-конференцію де розповів про третю хвилю мобілізації.

Третя хвиля часткової мобілізації триватиме протягом 45 днів. А військкомати викликатимуть лише тих, хто вже проходив службу у Збройних силах та має військовий квиток.

– Говорячи про третю хвилю часткової мобілізації хочу звернутись до подій, які відбувались останнім часом, – говорить Олег Сиротюк. -Ми бачимо що за останніх півтора місяці є суттєві успіхи та зрушення. Площа території, яку контролюють сепаратисти зменшилась у два з половиною рази. Відновлюється українська влада та нормалізується життєдіяльний процес.

Голова ОДА зазначив, що часткова мобілізація проводитиметься виключно за тими військово-обліковими спеціальностями, у фахівцях яких у силах АТО є потреба. Мобілізації не підлягають юнаки призовного віку. Олег Сиротюк зазначив, що третя хвиля часткової мобілізації має дати можливість збільшити кількість людей, які будуть виконувати функцію забезпечення ротацій безпосередньо у зонах АТО. А військовослужбовці, які перебувають там вже протягом кількох місяців будуть відведені у інші суміжні місця для виконання інших завдань. Відповідно нова хвиля мобілізованих буде виконувати військові дії у зонах АТО. Олег Сиротюк також зазначив, що кожен мобілізований перед відправкою у зону АТО проходитиме не менш як 15-денне навчання, так зване бойове злагодження на полігонах.

Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися