У тернопільських вишах кажуть, що студенти підуть на навчання 22-го серпня, а учні – 18-го

0,,16290611_303,00Навчання у школах Тернопільщини цьогоріч може розпочатися раніше. Про це відкрито заявляють навіть у вищих навчальних закладах міста, заздалегідь підготовлюючи студентів до вимушених скорочених канікул.

Тернопільські абітурієнти, які поступали у Галицький коледж ім. В. Чорновола стверджуюють, що перед одним із вступних випробувань директор начального закладу Марія Бабюк “привідкрила завісу” невідомого.

Так, за інформацією очільника Галицького коледжу, українські студенти розпочнуть навчання з 22 серпня, а школярі ще раніше – 18 серпня. Робиться це, каже Марія Петрівна, для того, аби зекономити на газі, який Україні тепер надто дорого обходиться. Тож, за таких умов, учні та студенти взимку матимуть цілих два місяці канікул, а вчителі та викладачі – вимушені відпустки.

Також відомо, що перенесення навчального року відбудеться на всеукраїнському рівні. А ось щодо неспокійних Луганської та Донецької областей, то там навпаки початок навчання може бути перенесений на більш пізніший термін – в залежності від ситуації в країні.

Джерело: Свобода

Вам також може сподобатися