Тернопіль знову об’єднає українську діаспору в футбольному турнірі

_MG_4451Третій чемпіонат світу з футболу серед команд української діаспори пройде у Тернополі 29-31 липня. Про деталі заходу розповіли під час прес-конференції міський голова Сергій Надал, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Микола Круть та співголова оргкомітету, член правління громадської організації «Четверта хвиля» Ігор Бокій.

«Приємно, що Тернопіль виборов право уже втретє приймати турнір з футболу серед команд української діаспори, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Основна ціль заходу – дати можливість діаспорянам поспілкуватися між собою, приїхати в Україну, підтримати своїх земляків та висловити солідарність».

Змагання щорічно проходять з ініціативи громадської організації «Четверта хвиля». Представник цієї громадської організації Ігор Бокій каже, що у такій важкі для України часи проводити подібні заходи необхідно.

«Нам приємно приїхати у Західну Україну, – каже Ігор Бокій. – Це прояв солідарності та одночасно прояв позитиву, який може принести діаспорянин, приїхавши в Україну з певним заходом. Адже, якщо ми не будемо приїжджати з культурними заходами в Україну, ми фактично підпишемося у своєму безсиллі. А так ми підтримуємо Україну як державу, націю, землю та народ».

Ігор Бокій також додає, що російська пропаганда «промила мізки» українцям в Естонії, які відмовилися приїхати в Україну. А минулорічні переможці з Придністров’я повідомили, що не можуть приїхати через заборону в’їзду чоловіків з цієї території в Україну. Попри це, інші команди розпочнуть футбольні змагання уже 29 липня.

«Усі ігри пройдуть на центральному стадіоні, на стадіоні ТНПУ та стадіоні ДЮСШ, – розповідає Микола Круть. – Перший матч та відкриття турніру відбудеться 29 липня о 10.00 год. на центральному стадіоні. А фінальний матч пройде там же 31 липня о 17.00 год. Вхід на усі матчі безкоштовний».

Вам також може сподобатися