Реконструкцію набережної Тернопільського ставу планують закінчити до 20 серпня

vlcsnap-2014-07-31-13h59m25s170Тернопільську набережну – оновлюють. Все йде за планом, грошей та матеріалів – вистачає. Майстри працюють зранку до вечора, тому і планують закінчити реконструкцію вчасно – до 20 серпня.

Тракторець втрамбовує та розрівнює раніше висипаний щебінь на Набережній Тернопільського ставу. Тут тривають роботи із її реконструкції. Все йде за графіком, готують та вкладають бруківку. Загалом ремонт обійдеться у майже два мільйона гривень. Ця сума, запевняє міський голова, не зросте.

– Коштів вистачить. Ціни піднялися, реально піднялися ринкові ціни, але в нас є договірні умови, тобто, кошторисне виконання робіт, в нас є угоди, які ми підписали, і ми працюємо з нашими підрядниками в межах тих цін і в межах тих сум, які ми раніше запланували,- розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Сергій Надал розповідає і про спонтанне рішення, яке прийняли спільно з архітекторами, будівельниками та підрядниками. Нижче фонтану “Сльози Гронського” – викласти композицію із кольорової бруківки.

– Прийняли спільне рішення, що буде добре, якщо це буде зображення головних символів герба Тернополя, тобто замок, чаша, леліва. Сподіваємся, що це стане окрасою  міста. І плануємо ще тут зобразити дату створення міста, – говорить Сергій Надал.

Бруківка, яку вкладають навколо ставу, розповідають, витримає і холод і спеку.

– Термін гарантії – 10 років. Крім гарантії ми провіряли в лабораторії на водопоглинання, на морозостійкість, на твердість. Всі параметри відповідають. Так що надіємось, що 10 років гарантовано, а там і 20 років і 30, – каже головний інженер СБУ “Спецбуд” ТОВ “Тернопільбуд” Михайло Винник.

Реконструкцію набережної Тернопільського ставу планують закінчити до 20 серпня, але і ця дата – з запасом на випадок поганої погоди.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися