На Київській пограбували два автомобілі

thumb_19262_news_m Двоє злодіїв близько 2.30 ночі, 2 серпня, пограбували два авто на вул. Київська, 9. Потерпілі звернулись у правоохоронні органи, де їм пообіцяли зробити все можливе, аби знайти зловмисників.

За словами свідка крадіжки тернополянина Ігора (прізвище не вказано за проханням хлопця, редакції воно відоме – прим.ред), злодії розбили вікна у авто і з одного авто поцупили відеореєстратор, а з іншого навігатор. Ігор додає, що сигналізація грабіжників не відлякала.

– Діяло двоє чоловіків до 30 років. Потерпілі звернулись у міліцію, приїхали експерти, слідчі, взяли відбитки з авто, –  каже Ігор. – Працівники міліції знайшли камери спостереження на вулиці. Можливо, на них буде видно злодіїв. Сказали, що зроблять все, що зможуть.

Авто хлопця також обікрали три місяці тому. Тоді грабіжників міліція зловила. Після чого він завжди виглядає у вікно чуючи на вулиці підозрілі звуки.

– Я побачив як грабіжник заліз в авто і в салоні чимось підсвічував, – говорить Ігор. – Поки я побіг за ліхтариком, то йому з вікна будинку хтось крикнув і грабіжник втік. Виявляється, що перед тим він і ще якийсь один чоловік “лазили” біля іншого під’їзду. Вони там придивлялись до бусів і в одного спрацювала сигналізація. Після чого злодії втекли.

Після того як сигналізація вимкнулась, грабіжники вернулись до того ж буса. Вони розбили вікно, знову спрацювала сигналізація і чоловіки втекли.

– Коли вони пограбували те авто, я не знаю, – додає очевидець. – Але після того, один із них прибіг до наступного авто, власне, що я і побачив.

Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися