Для пошиття маскувальних костюмів для бійців АТО потрібні волонтери

1407230416_sDdWB-zXapIМаскувальні костюми для бійців АТО планує виготовляти у Тернополі волонтер Андрій Пальчик.

Перший такий костюм він уже пошив. А тепер шукає волонтерів для більш масового виробництва.

Загалом Андрій хоче сформувати у місті волонтерський корпус, адже у Тернополі діє багато складів, які збирають допомогу для АТО. І  їм завжди потрібні додаткові руки.

– Роботи насправді багато, – це і робота на складі, збір коштів, закупівля обладнання, робота в соцмережах, розклеювання оголошень, робота з підприємцями, – каже Андрій.

А власне, перший маскувальний костюм Андрій вже виготовив. Маскувальні шапку, куртку та штани шиють з тканини оливкового кольору на яку нашивають довгі нитки мішковини, а також траву та листя, пояснює він.

– Костюм виходить волохатий і чудово маскується у полі чи лісі, – каже Андрій Пальчик. – Я планую навчити волонтерів, як виготовляти такі костюми, а після цього налагодити процес виробництва. Можливо, згодом ми шитимемо і розвантажувальні жилети.

Маскувальний костюм коштує 1000-1200 грн, тоді як виготовити його можна за 200 грн, додає волонтер.  Такі костюми потрібні для диверсійних операцій та снайперів. Для них невидимість є захистом.

Довідка

Зголошуватися волонтерами для роботи на складі або для пошиття маскувальник костюмах можна за телефонами гарячих ліній – 097-065 – 10 – 01, 097- 065 – 10 – 04.

Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися