До сотні популярних ПТУ потрапило шість закладів із Тернопільщини

sever_514_pics_sever_514_004-2До сотні найбільш популярних професійно-технічних навчальних закладів України, за кількістю поданих заяв абітурієнтами, потрапило і шість закладів із Тернопільщини.

Про це повідомив офіційний веб-сайт Департаменту освіти і науки в Тернопільській області. Так, за його інформацією, цьогоріч за державним замовленням загалом по області  планують прийняти на навчання 4696 кваліфікованих робітників з 14 напрямів економічної діяльності та 120 молодших спеціалістів.

Бажаючі здобути робітничі професії мають змогу вступити до 23 професійно-технічних навчальних закладів. Уже подана 2821 заява, що становить 60,1 відсотка від потреби.

Пріоритетними у майбутніх учнів є як професії технічного профілю, так і професії сфери послуг, а саме: слюсар з ремонту автомобілів, водій, кухар, кондитер, офіціант, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, продавець, перукар, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, маляр, штукатур, лицювальник-плиточник, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва та ін.

Міносвіти, станом на 1 серпня 2014 року, визначило 100 найбільш популярних серед абітурієнтів професійно-технічних навчальних закладів України, за кількістю поданих заяв. Серед них і шість закладів з Тернопільщини:
12. ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» – 318 заяв
13. Тернопільське вище професійне училище №4 імені М. Паращука – 314
26. ДНЗ «Тернопільський професійний ліцей моделювання одягу та перукарського мистецтва» – 270
60. ДНЗ «Кременецький професійний ліцей» (Тернопільська обл.) – 176
63. ДНЗ «Чортківське вище професійне училище» (Тернопільська обл.) -173
98. ДНЗ «Борщівський професійний ліцей» (Тернопільська обл.) – 99

Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися