Сергій Надал передав військове спорядження міліціонерам, які вирушають у зону АТО

DSC_0210Міський голова Сергій Надал передав спорядження працівникам правоохоронних органів Тернополя, які вирушають у зону АТО. За кошти працівників міської ради та комунальних підприємств для них було закуплено військове спорядження, армійське взуття, бронежилети та інші засоби індивідуального захисту.

«Одним з головних пріоритетів Тернопільської міської ради у цей складний період є забезпечення всім необхідним учасників АТО та військових формувань тернопільського гарнізону, – розповідає Сергій Надал. – Саме тому працівники міської ради та комунальних підприємств зібрали 330 тисяч гривень, за які ми закупляємо необхідне обладнання, засоби зв’язку, предмети індивідуального захисту та інші необхідні речі для бійців, які беруть участь в АТО».

Нагадаємо, що на сесії міської ради було прийнято програму забезпечення обороноздатності військових формувань Тернопільського гарнізону, яка передбачає фінансування у розмірі 800 тисяч гривень на придбання необхідного обладнання, засобів зв’язку, предметів індивідуального захисту і самооборони, придбання одностроїв, засобів спостереження тощо.

«Дякую усім тернополянам, які за власною ініціативою, своїми численними пожертвами підтримують українську армію, – додає Сергій Надал. – Спільними зусиллями ми забезпечимо наші військові формування необхідними речами та відновимо мир в Україні».

Вам також може сподобатися