У Тернополі «Алею зірок» цього року доповнять імена Казимира Сікорського та Олени Підгрушної

DSC_2088-700x468Алея зірок на одній з найулюбленіших вулиць міста — вулиці Сагайдачного — новий символ сучасного Тернополя. Алея відкрита у 2011 році та кожного року до Дня міста на ній з’являються нові імена людей, які своєю працею прославляють Тернопіль в Україні та світі.

За поданням пропозицій від громадських організацій та місцевих жителів, виконавчий комітет міської ради вирішив цього року поповнити «Алею зірок» іменами Казимира Сікорського (посмертно) та Олени Підгрушної.

Виготовляти зірки буде тернопільський скульптор. Захід під назвою «Крізь терни до Зірок», на якому й відкриють нові імена відбудеться на День міста, 28 серпня, за участю Олени Підгрушної та родичів Казимира Сікорського.

Тож “Алея зірок” у Тернополі матиме уже десять видатних імен. У попередні роки вшанували археолога і громадського діяча Ігоря Герету, композитора Анатолія Горчинського, поета Бориса Демківа, художника Івана Марчука, поета-пісняра Степана Галябарду, театрознавця Михайла Форгеля, фотохудожника Василя Бурму та письменницю Лесю Романчук.

Довідка:

Казимир Броніславович Сікорський – головний художник Тернопільського академічного драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка, скульптор, живописець, сценограф, Заслужений діяч мистецтв України.

Олена Підгрушна – українська біатлоністка, майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка Олімпійських ігор у Сочі, чемпіонка світу, 5-разова чемпіонка Європи, переможниця та призерка етапів Кубка світу з біатлону.

Вам також може сподобатися