Тернопільські еменесники отримали нового очільника

IMG_97036 серпня директор Департаменту ресурсного забезпечення Державної служби України з надзвичайних ситуацій Моргун Костянтин Іванович, радник голови ДСНС Сидоренко Іван Анатолійович та перший заступник голови облдержадміністрації Крисак Іван Богданович представили рятувальникам Тернопільщини нового начальника Управління ДСНС у Тернопільській області. Ним став полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей, який до цього обіймав посаду першого заступника начальника Управління.

Також, наказом Державної служби України з надзвичайних ситуації  від 05.08.2014 № 385, підполковника служби цивільного захисту Юрія Берестецького було призначено на посаду заступника начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації Управління ДСНС у Тернопільській області та, цим же наказом, підполковника Романа Терлецького призначили на посаду заступника начальника Управління з державного нагляду і контролю Управління ДСНС у Тернопільській області.

«Незважаючи на складний для нашої країни час, Ваша команда гідно виконує усі, покладені на Вас, завдання. Велику подяку висловлюю за професіоналізм та відданість Вашій благородній справі. Я маю за честь сьогодні привітати Вас із цим визначним днем. Нехай Бог дає здоров’я, натхнення та успіхів у всіх Ваших починаннях.», – такими словами  новопризначених керівників  привітав перший заступник голови Тернопільської ОДА Крисак Іван Богданович.

В свою чергу, полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей висловив вдячність керівництву ДСНС України, МВС України та Тернопільської ОДА за довіру, запевнивши, що всі завдання, поставлені перед Управлінням, будуть виконані якісно, вчасно й професійно.

Віктор Маслей народився 11 вересня 1975 року в м. Тернопіль.

Закінчив Львівське пожежно-технічне училище МВС України та Черкаський інститут пожежної безпеки МВС України.

Трудова діяльність:

10.1992 – 06.1995 –  курсант Львівського пожежно-технічного училища МВС України;

06.1995 – 12.1995 –  начальник караулу 2-ї державної пожежної частини технічної служби м. Тернополя відділу державної пожежної охорони УМВС України в  Тернопільській області.

12.1995 – 09.1998 – обіймав викладацькі посади в учбовому пункті державної пожежної охорони УМВС України у Тернопільській області.

09.1998 – 09.2005 – обіймав різні посади  у обласному відділі державної пожежної охорони, управлінні пожежної безпеки та аварійно-рятувальних робіт та Управлінні МНС України у Тернопільській області.

09.2005 – 04.2006 –  обіймав різні посади в апараті МНС України .

04.2006 – 08.2014 – перший заступник начальника ГУ МНС, УМНС, Територіального управління МНС, Управління ДСНС України у Тернопільській області.

Нагороджений нагрудним знаком МВС України «За відзнаку в службі» у 2002 році, нагрудним знаком Управління МНС України в Тернопільській області «За заслуги» у 2005 році,  почесною відзнакою МНС України у 2007 році, відзнакою МНС України ”За відвагу в надзвичайній ситуації” ІІ ступеня у 2008 році.

Вам також може сподобатися