На Тернопільщині медики наживалися на довідках

original-0952c0740d677c7de9cf2f4ed6084c8dВ ході планової перевірки Теребовлянської центральної комунальної лікарні виявлено, що лікарня зловживала своїм монопольним становищем на ринках платних медичних оглядів та видачі довідок (сертифікатів) для отримання посвідчення водія, на право отримання та носіння зброї.

Лікарі йшли у безоплатні відпустки добровільно?Так, зокрема, включення лікарнею до  медичного огляду для отримання «Медичної довідки щодо придатності до керування транспортним засобом»  психіатричного огляду з видачею «Довідки про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду», не є обґрунтованим та призводить до ущемлення інтересів споживачів зазначених послуг, які змушені сплачувати за їх отримання додаткові кошти в розмірі 23,54 грн.

Крім того, до калькуляцій вартості медичних оглядів, включалась необґрунтована вартість медикаментів і виробів медичного призначення та заробітна плата медичного персоналу, включення якого до складу відповідних комісій не передбачено нормативними актами,  що призводить до завищення вартості даних оглядів.

Лікарня визнала факт вчинення порушень конкуренційного законодавства  та припинила їх, накладений штраф в розмірі 4.5 тис. грн. сплачено до Державного бюджету України.

Джерело: За Збручем

Вам також може сподобатися