Тернопільським чоловікам за службу в батальйоні “Тернопіль” платитимуть 4200 грн

355Патріотів, яким небайдужа доля України, запрошують у спеціальний батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Тернопіль». Чоловіки, які пройдуть випробувалтний термін, отримуватимуть зарплату 4200 гривень.

На службу до підрозділу приймають чоловіків віком до 40 років, з повною загальною середньою освітою. Для зарахування у батальйон необхідно надати паспорт України, військовий квиток, індетифікаційний номер та медичну довідку.

Юнаки призовного віку, які захочуть вступити до лав батальйону «Тернопіль», на період служби отримають відстрочку від строкової військової служби.

Набір кандидатів проводиться на контрактній основі з випробувальним терміном від 3 до 6 місяців.
Мінімальна зарплата контрактника батальйону – 4200 гривень.

За додатковою інформацією можна звертатись у відділ кадрів міськрайвідділу за місцем проживання, а також за адресою: м.Тернопіль, вул.Валова,11. контактні телефони: (0352) 27-13-14, 27-10-46, 27-13-55, 27-13-69, 067-352-92-66.

Нагадаємо, що на сьогодні уже півсотні бійців батальйону «Тернопіль», який складається в основному з добровольців – майданівців, колишніх військовослужбовців, пенсіонерів органів внутрішніх справ – захищають цілісність нашої держави на Сході України. Хлопці забезпечені усім необхідним: формою, взуттям, спецзасобами, зброєю, медикаментами, харчами, водою та предметами першої необхідності. Управління постійно підтримує зв’язок з бійцями, а усі проблеми, які виникають, вирішуються швидко.

Резюме надсилати на електронну адресу vppukz@mail.ru.

Джерело: Доба

Вам також може сподобатися