У Хоросткові люди перекрили рух вантажівкам Гути

protestЖителі Хоросткова вчора на цілий день перекрили дорогу вантажівкам, які обслуговують компанію «Мрія» олігарха з Тернопільщини Івана Гути. Люди обурені, адже великогабаритний транспорт знищив усі дороги у місті, а ремонтувати їх немає кому.

Як повідомив депутат Гусятинської райради Любомир Лівель, у зв’язку з нехтуванням керівництвом групи компаній «Мрія» досягнутими домовленостями щодо розв’язання проблеми з хоростківською дорогою спільними зусиллями «Мрії» та Служби автомобільних доріг, було прийнято рішення про продовження безстрокової акції протесту і сьогодні, 8 серпня.

«Служба автомобільних доріг в Тернопільській області взяті на себе зобов’язання готова виконувати невідкладно, проте, через безвідповідальну позицію «Мрії» не може приступити до початку робіт, так як через відсутність підтримки щебеневими матеріалами, не зможе завершити роботи з будівництва дороги і тим самим завдасть ще більшої шкоди головній транспортній артерії м. Хоросткова.

В той час громада міста завжди йшла на зустріч агрохолдингу, всіляко створюючи умови для успішного функціонування підприємств «Мрії», подекуди в збиток бюджету м. Хоростків, зокрема земельний податок для компанії встановлений на найменшому рівні.

Проте група компаній «Мрія», користуючись сприятливими умовами для бізнесу, створених громадою, в свою чергу нехтує інтересами громади, навіть коли ці інтереси спільні, як в даному випадку з дорогою. Так, в збиток міському бюджету компанія проводить реєстрацію транспортних засобів не в нашому місті. Таким чином, податки, які мали йти на капітальний ремонт доріг, йдуть в поза бюджет міста, в той час, як згаданий транспорт, зловживаючи максимально допустимою масою, постійно нищить дороги міста.

Спільними зусиллями громадських активістів та народного депутата України Михайла Апостола вдалось змусити гендиректора «Мрії» Андрія Науменка піти на переговори з активом міста. В результаті Науменко особисто гарантував що «Мрія» закупить щебеневі матеріали для виготовлення асфальтобетонних сумішей та паливо. Це дозволить Службі автомобільних доріг в Тернопільській області вкластися в фінансові призначення та провести все таки капітальний , а не ямковий ремонт», — розповів Любомир ЛІвель.

Нагадаємо, як вже писав «Інфопростір», компанія Ігоря Гути «Мрія»обслуговується у російському банку, тим самим фінансуючи війну проти України.

Джерело: Інфопростір

Вам також може сподобатися