У Тернополі пройде конкурс патріотичних букетів

0ра28 серпня на День міста у Тернополі пройде загальноміський огляд-конкурс патріотичних букетів та квіткових композицій на тему єдності і цілісності держави «Патріотична Україна». Відбудеться захід на території парку «Національного відродження». Переможців нагородять цінними призами, подарунками та подяками міського голови.

Конкурс проводиться з метою привернення уваги широкої громадськості до розвитку міського озеленення та квітникарства. Саме тому у ньому можуть взяти участь організації, установи, окремі громадяни, у тому числі колективи шкіл і позашкільних закладів, комунальних підприємств, медичних закладів.

Оцінювати конкурс будуть одразу за декількома напрямами, зокрема промислові та комунальні підприємства, медичні заклади, підприємства, що спеціалізуються на вирощуванні та продажу квітів, загальноосвітні навчальні заклади, дошкільні навчальні заклади, вищі навчальні заклади всіх рівнів акредитації, професійно-технічні училища; приватні особи (окремі мешканці міста).

Основними критеріями для оцінювання (за 10-ти бальною шкалою) буде художнє оформлення та цілісність композиції, оригінальність рішення та відтворення ідеї, творчий підхід до виконання, складність техніки, патріотична тематика тощо.

Нагадаємо, що вперше такий конкурс у місті відбувся минулого року.

Вам також може сподобатися