Чоловік Тетяни Чорновол врятував тернополянина і загинув

214При спробі звільнення Іловайська загинув Микола Березовий, чоловік журналістки Тетяни Чорновол. Про це повідомляється на сторінці у Фейсбуці Миколи Ляховича. Сам Ляхович продиктував це друзям телефоном, аби ті повідомили громадськість.

– Він, був чотовим, наша чота йшла за БМП та попалав під снайперській обстріл з обох сторін. Працювали російські найманці 132 калібром. Спочатку був ранений гранатометник Андрій Дрьомін з Тернополя – позивний “світляк”. Микола Березовий кинувся на допомогу “світляку” і теж отримав кулю в ногу. Поки ми прикривали їх “сокіл” спробував допомогти Миколі і теж отримав кулю в живіт. На жаль, ми супроводжували БМП, яке постійно глохло і не мало запасу боєкомплекту для відстрілювання. Довелось грузити поранених під шальним вогнем снайперів і лише чудом вдалося уникнути інших жертв, – повідомляє Микола.

Як повідомив Ляхович, снайпер ще раз підстрілив “світляка”, всього він отримав п’ять куль, дві з них витримав шолом.  Ляхович повідомляв, що “світляк” помер, втім, як згодом повідомили його друзі, тернополянин таки вижив.

– Поки ми вийшли з під обстрілу з пораненими, і поки приїхала медична допомога – Микола Березовий помер. Крупним калібром йому розірвало артерію на нозі в районі паху і навіть жгут не зміг зупинити кров. Найбільшою несподіванкою виявилось те, що в кілометрі стояли танки, які могли ту засаду зрівняти з землею без втрат. Це ще один доказ того, як військові генерали планують операції і кидають в м’ясорубки добровольців. В операції беруть участь декілька добровольчих батальйонів фактично на цивільній трохи броньованій техніці, тому станом на зараз є чотири “300″ і два “200″.

Джерело: Доба

Вам також може сподобатися