У вас є велосипед? Подбайте про його безпеку

56042_1Пересісти на економний та екологічний транспорт – справа благородна. У Європі така практика доволі поширена, коли на вулицях серед потоку іншого транспорту масово крутять педалі велосипедисти. Та розповідь наша не про вигоди від двоколісника, а про те, як вберегти його. Бо, на жаль, до європейської культури не брати чужого, нашому народові, ой, як далеко.  І міліцейська статистика засвідчує – в області щодня стаються крадіжки велосипедів.

Проаналізувавши ситуацію разом із заступником начальника Тернопільського міського відділу внутрішніх справ Анатолієм Стельмащуком, робимо певні висновки. Містом, де найчастіше  викрадають двоколісників, був і залишається Тернопіль. Саме в обласному центрі стається понад вісімдесят відсотків подібних протиправних діянь. Власники двоколісників залишають їх без нагляду біля будинків, магазинів інших громадських закладів, на сходових клітках, в сушильних приміщеннях, в спільних коридорах. А велосипед – така річ, що тягти його не треба – просто сів та й їдеш собі, не привертаючи зайвої уваги. Разом з тим він – річ цінна, якщо навіть продати його задешево, все одно вийде чимала сума.

Міліціонери вкотре нагадують елементарні правила безпеки, дотримуючись котрих, ви зможете запобігти втраті майна: не залишайте велосипеди без нагляду; якщо виникла така необхідність, попросіть тих, кому довіряєте, приглянути за ним або використовуйте надійні замки; зберігайте двоколісники у закритих приміщеннях з міцними замками; сушарки, сходові клітки, спільні коридори – це місця, звідки найчастіше викрадають велосипеди.

Також правоохоронці звертаються до тих, хто має спокусу до дешевого товару: коли вам пропонують придбати велосипед за низькою ціною, засумнівайтеся, чи бува він не крадений. Повідомте про це правоохоронців.

Телефон служби міліції залишається незмінним – 102.

Вам також може сподобатися