Влада допоможе дольовикам Щепановського?

img_1602Із вимогою допомогти розпочати  будівництво житлового будинку по вулиці Корольова, 3Б звернулись колишні дольовики відомої у Тернополі фірми «Будівельник». На усі питання тернополян відповіли перший заступник голови облдержадміністрації Іван Крисак та начальник управління містобудування та архітектури Володимир Харченко.

«На сьогоднішній день ми зробили усе можливе у межах своєї компетенції. А саме, надіслали звернення в усі доступні правоохоронні органи – міліцію, прокуратуру, управління СБУ, департамент Державної служби боротьби з економічною злочинністю із проханням перевірити діяльність забудівника,  – пояснив Іван Крисак. – У прокуратурі відкрили впровадження у справі забудівника. Наразі чекаємо відповіді від департаменту Державної служби боротьби з економічною злочинністю. Із даним питанням ми детально ознайомлені та готові сприяти його вирішенню. Проте розуміємо, що арештувати рахунки забудівника чи ставити йому умови ми не можемо».

Вирішення проблеми представники влади вбачають у пошуку нового забудівника. Та люди не мають фінансової змоги сплатили повну суму вартості будівництва. Адже вони уже вклали 17 млн гривень. А попередні забудівники провели роботи лише на 1 млн гривень.

«Єдиним правильним рішенням у даному випадку буде пошук нового забудівника, – зауважив Іван Крисак. – Але, на сьогодні, ми чекаємо відповіді із вище перерахованих правоохоронних органів. Сподіваємось отримати її у день прийому голови облдержадміністраці -15 серпня. Маємо надію, що правоохоронні органи нададуть об’єктивну оцінку фінансово-господарській діяльності забудівника щодо будівництва житлового будинку по вулиці Корольова, 3Б».

Вам також може сподобатися