До кінця року скасовано перевірки суб’єктів господарювання

vvesti-proverki-predpriyatiy-bez-preduprezhdeniyaВідповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» перевірки підприємств, установ та організацій контролюючими органами скасовано.

Такі перевірки до кінця року можуть здійснюватися виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки, повідомили у прес-службі Міністерства інфраструктури України.

Відтак Укртрансінспекція відмінила перевірки: суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавства, норм і стандартів у сфері залізничного транспорту; за місцезнаходженням суб’єктів господарювання у сфері автомобільного транспорту; здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням суб’єктами господарювання у сфері міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус) вимог законодавства, норм і стандартів.

Крім того, відмінено перевірки додержання ліцензіатами Ліцензійних умов у сфері автомобільного та залізничного транспорту.

Вам також може сподобатися