Постраждалий під час проведення АТО тернополянин Сергій Потяков отримає матеріальну допомогу

k1Кошти у сумі 5 тисяч гривень перерахують із обласного благодійного рахунку тернополянину Сергію Потякову, який постраждав під час проведення АТО на Сході України. Таке рішення прийняли на засідання комісії з питань розподілу благодійних коштів під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Івана Крисака 12 серпня.

«За рекомендаціями тимчасово виконуючого обов’язки військового комісара Тернопільського обласного військового комісаріату Володимира Катинського ми вирішили виділити кошти капітану Сергію Потякову, – повідомив Іван Крисак. – Під час проведення антитерористичної операції на Сході України військовослужбовець отримав важке поранення в області шиї та ніг. На даний момент він потребує матеріальної допомоги для продовження лікування у військовому медичному закладі».

Нагадаємо, що кошти, які надійшли від юридичних та фізичних осіб на ліквідацію наслідків стихійного лиха, що сталося на території області у 2008 році, і, як залишкові, знаходяться на відкритому благодійному рахунку, вирішили розподілити між постраждали громадянам області під час проведення бойових дій АТО. Загальна сума становить 31084, 46 гривень. Першим отримувачем став мешканець села Клебанівка Підволочиського району Ярослав Антонюк, який постраждав під час проведення спецоперації біля міста Слов’янська Донецької області. Також кошти отримала дружина тернополянина Дмитра Мерзлікіна, який постраждав під час проведення антитерористичної операції біля Зеленопілля Луганської області.

Вам також може сподобатися