На Тернопільщині зареєстрували 821 особу з Криму, Донецької та Луганської областей

voronezhskaya_oblast_bezhentsy_iz_ukrainy1Селекторну нараду із регіональними штабами з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованих територій, провели 14 серпня. У ході наради піднімали питання про готовність житлових приміщень тимчасово переселених громадян до осінньо-зимового періоду, реєстрацію цих осіб на місцях, а також підготовку дітей тимчасово переселених до початку навчального року.

На 95 % вирішено питання забезпечення житлом на осінньо-зимовий період тимчасово переселених жителів Сходу та Криму на Тернопільщину, зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Іван Крисак.
«Людей поселили переважно у приватних секторах, умови там дозволяють продовжити проживання під час осінньо-зимового періоду», – повідомив Іван Крисак.
Станом на 14 серпня в області зареєстрували 821 особу. З них з АР Крим – 212 чоловік, з районів проведення АТО (Луганської та Донецької областей) – 609. Про це проінформував начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктор Маслей

«Ми реєструємо осіб за місцем проживання та за місцем перебування. Відтак із Луганської та Донецької областей зареєструвалось 95 жителів, із них 36 – за місцем проживання, 31 – за місцем перебування. Із Криму зареєструвало 153 осіб, із них 89 – за місцем проживання, 25 – за місцем перебування. Для ефективного ведення реєстрації ми налагоджуємо роботу із районами щодо оперативного подання інформації», – заступник начальника УДМС України в Тернопільській області Іван Чубатий.

Віце-прем’єр-міністр України – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Володимир Гройсман доручив облдержадміністраціям надати інформацію щодо реєстрації та умов проживання кожної родини, яка переселилась із Криму, Донецької та Луганської областей. Також за дорученням Володимира Гройсмана в областях здійснюватимуть особливий контроль за підготовкою житлових преміщень переселенців до осінньо-зимового періоду, забезпечать влаштуваня дітей тимчасово переміщених осіб у навчальні заклади. Також в області повинні своєчасно реєструвати прибулих та вибулих громадян. Окрім того, роботу державних органів було запропоновано тісно скоординовувати із організаціями волонтерів.

Вам також може сподобатися