Як 19-річній тернополянці пороби знімали

index4-400x250Золоті вироби,  100 доларів, 200 євро та 1300 гривень віддала  шахрайці 19-річна жителька Тернополя. Відмолювання гріхів – саме такий сценарій розіграла пройдисвітка перед потерпілою.
Зловмисниця діяла за звичною схемою:  перестріла свою жертву на вулиці, почала залякувати її прокляттями, смертельними хворобами та іншими нещастями, які нібито наслані на неї та її сім’ю. «Добродійка» пообіцяла врятувати дівчину від лихих «поробів». Зі слів потерпілої, вона почувалася наче в тумані, виконуючи всі вказівки незнайомки: пішла додому взяла звідти усі цінні речі, гроші та принесла незнайомій жінці. Далі був ритуал «відмолювання гріхів». Фінал цієї історії очевидний. Шахрайка сіла в автомобіль та зникла, прихопивши з собою згорток з грошима та прикрасами, а ошуканій   тернополянці довелося звертатися за допомогою правоохоронців.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України (Шахрайство). Правоохоронці  розшукують зловмисницю.
Придивіться уважно до фотороботу, складеного зі слів потерпілої.
Untitled-1

Шахрайці на вигляд 35-40 років, зріст 160-165 см., середньої статури, очі зелені, довге пряме темне волосся, брови тонкі коричневі.
Була одягнена у сині джинси та кофту. Розмовляла українсько-російським суржиком.
Кому що-небудь відомо про розшукувану, телефонуйте у Тернополі на номери телефонів 27-12-30 або 102 у будь-який відділ внутрішніх справ.

Вам також може сподобатися