Гральний бізнес по-тернопільськи

hralni_avtomati_140693849855 Підприємець в орендованому приміщенні незаконно організувала гральний бізнес. Термінали вилучені

Прокуратура міста Тернополя здійснює  процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.203-2 КК України – зайняття гральним бізнесом.

Перевіркою за участю співробітників Головного управління Міндоходів у Тернопільській області встановлено, що у приміщенні по вулиці Київській у місті Тернополі підприємець організувала гральний бізнес під виглядом розповсюдження лотерейних білетів.
На момент здійснення перевірки, у вказаному приміщенні знаходилось десять гральних пристроїв, які обслуговували адміністратор та стажист на посаду помічника касира
Працівником ОДПІ Міндоходів у Тернопільській області було надано адміністратору грошові кошти в сумі 50 грн., які та зарахувала на електронну картку гравця без видачі лотерейного білету або інших розрахункових документів. Після завершення гри на одному із гральних пристроїв із застосуванням електронної картки відвідувач отримав в касі закладу грошові кошти в сумі 70 грн., при цьому виграш склав 20 грн. Вказана сума видавалась адміністратором готівкою без отримання даних з лотерейного білета.
Під час обшуку, санкціонованого судом, було вилучено 8 ігрових терміналів, 2 системні блоки, картки учасників, грошові кошти, інші предмети, що використовувались для незаконної діяльності.

На даний час триває досудове розслідування.

ДОДАТКОВО: санкція статті передбачає штраф від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

Вам також може сподобатися