Працівники міграційної служби на виїзних прийомах роз’яснюють вимушеним мігрантам паспортні питання

4За час окупації українських територій і проведення АТО на Тернопільщині знайшли притулок більше дев’яти сотень вимушених мігрантів. Мало не щодня прибувають нові родини.
Вчора в один із пунктів тимчасового перебування вимушених мігрантів, що в готелі «Галичина» в Тернополі, поселилася сім’я кримчан – двоє дорослих і троє маленьких діток. На новому місті їх зустрів заступник начальника Управління Державної міграційної служби України в області Іван Чубатий. Він роз’яснив гостям процедуру реєстрації місця проживання і місця перебування, особливо наголосив на відмінностях між ними, повідомив адреси підрозділів міграційної служби, куди громадяни можуть звернутися для вирішення «паспортних» питань.
«Звичайно ж, перше питання, яке турбує людей – побутове. Адже з ними діти, яких потрібно нагодувати, положити спати. Але з документами обов’язково слід навести лад, Бувають випадки, що переселенці за різних обставин втрачають паспорти, а потім не можуть отримати пенсію чи інші соціальні виплати. Тому роз’яснюємо їм особисто, процедуру отримання послуг, що належать до компетенції міграційної служби», – каже Іван Чубатий.
Найближчим часом працівники міграційної служби області відвідають місця компактного проживання переселенців, аби роз’яснити їм основні моменти міграційного законодавства та на місцях вирішити усі актуальні питання щодо їх документування.

1

3

Вам також може сподобатися