Ринок біля заводу «Оріон» повинен працювати у правовому полі

Orion_180814Результати роботи комісії щодо діяльності ринку біля заводу «Оріон» оприлюднили представники робочої групи, зокрема начальник управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів міськради Богдан Ясеновський, начальник управління муніципальної поліції Сергій Волков та начальник відділу земельних ресурсів Віктор Кібляр.

«У результаті діяльності комісії було встановлено, що завод «Оріон» мав договір на обслуговування земельної ділянки до жовтня 2013 року, – розповідає Богдан Ясеновський. – Згідно з цим договором, завод мав право передавати дану земельну ділянку у суборенду. Цим правом він скористався і надав землю під ринкову торгівлю приватному підприємству».

За словами начальника управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, відповідно, договір суборенди закінчився тоді, коли й договір оренди, тобто у жовтні 2013 року.

«Наразі комісія шукає можливість узаконення торгівлі на цій території – додає Богдан Ясеновський. – У жодному випадку робота комісії не стосується підприємців, які там здійснюють свою діяльність. Вся робота проводиться тільки з керівництвом згаданого приватного підприємства. Ринок на цій території повинен і буде функціонувати, але працювати він має у правовому полі».

Начальник управління муніципальної поліції Сергій Волков зауважив, що наразі комісія шукає можливості, аби узаконити там торгівлю, поліпшити умови праці та забезпечити надходження коштів за торгові місця в міський бюджет.

Вам також може сподобатися