П’яного тернополянина довелося вгамовувати правоохоронцям

7d668f3Жителям одного із будинків по вул. Злуки не вдалося провести тихий та спокійний вечір. Причиною цього став 28-річний тернополянин, який, хильнувши зайвого, і перебуваючи під впливом оковитої, вирішив виплеснути свою лють на сусідів.
Спочатку молодик вирішив продемонструвати свої ораторські здібності з відбірної, брутальної лайки, чим поставив весь будинок на ноги. Спроби мешканців втихомирити хулігана були марними. У відповідь отримували образи, а тим, хто опинився у під’їзді та не встиг потрапити до квартири, дебошир погрожував ріжучим предметом. Зрозумівши критичність ситуації, мешканці викликали правоохоронців.
За лічені хвилини на поміч прибула група затримання Управління Державної служби охорони при УМВС України в Тернопільській області. Молодик був миттєво втихомирений бійцями УДСО і переданий слідчо-оперативній групі, встановлено ступінь алкогольного сп’яніння та доставлено до Тернопільського міського відділу міліції, де стосовно нього проводиться відповідна перевірка, як за фактом хуліганства, так і за фактами опору працівникам міліції.

Вам також може сподобатися