Нардеп Михайло Головко вимагає, щоб мобілізували мешканців Донецької та Луганської областей

81_mainМихайло Головко зареєстрував постанову №4592а “Про першочергове здійснення часткової мобілізації на звільнених території Донецької та Луганської областей під час періоду проведення там антитерористичної операції”.

Постановою передбачено внести подання Міністрові оборони України про першочергове здійснення часткової мобілізації військовозобов’язаних осіб зі звільнених під час проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей територій, а також військовозобов’язаних осіб, які залишили територію Донецької та Луганської областей та перебувають на тимчасовому місці проживання в інших регіонах України.

Під час проведення АТО загинуло або було смертельно поранено близько 600 військовослужбовців Збройних Сил України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної прикордонної служби України на території Донецької та Луганської областей. В основному загиблі або поранені бійці, були призвані по мобілізації в центральних та Західних регіонах України. В той же час зі звільнений від незаконних збройних терористичних угрупувань територій Донецької та Луганської областей, здійснення мобілізації практично не проводиться. Аналогічно фактично уникають мобілізації військовозобов’язані мешканці Донецької та Луганської областей, які залишили територію Донецької та Луганської областей та перебувають на тимчасовому місці проживання в інших регіонах України.

Зазначена вище обставина призводить до виникнення невдоволення населення західних та центральних регіонів України, з яких призвано за мобілізацією найбільша кількість військовозобов’язаних осіб. Задля уникнення подальших конфліктів та непорозумінь між мешканцями різних регіонів України й пропонується прийняти запропонований до розгляду проект Постанови Верховної Ради України”.

Джерело: Погляд

Вам також може сподобатися