Орденом за мужність ІІІ ступня посмертно нагородили Андрія Дрьоміна

dsc_3582Орденом за мужність ІІІ ступеня посмертно нагородили загиблого під час бойових дій АТО Андрія Дрьоміна. Відзнаку сім’ї військового передав очільник краю Олег Сиротюк сьогодні, 21 серпня. Він висловив співчуття батькам Андрія та подякував за те, що виховали героя України.

«На жаль сьогодні кращі з кращих віддають життя заради того, щоб ми мали мирне небо над головою. Ми віримо, що ця жертва недаремна, що спільними зусиллями вдасться вибороти незалежність, а наша держава дочекається світлого майбутнього, – зазначив Олег Сиротюк. – Ми глибоко співчуваємо батькам та родині Андрія. Прийміть від усієї громади Тернопільщини слова подяки за те, що виховали патріота України», – додав голова облдержадміністрації.

Андрію Дрьоміну було 32 роки, проживав у селі Великий Глибочок, що на Тернопільщині. Загинув хлопець у боях під Іловайськом Донецької області. Загиблий пішов в армію добровольцем. Із дитинства він займався активною громадською діяльністю. Друзі та близькі згадують його, як гідного сина України.

«Андрій народився з патріотичним духом, – розповідає його мати Ярослава Степанівна. – Я знала, що він піде воювати. Коли Андрій їхав в зону АТО, я просила його не ховатися за спинами інших, але і не кидатись під кулі. За період служби син приїжджав на три дні. За цей час дуже хвилювався за хлопців, які там залишились. Говорив, що не може сидіти вдома, коли інші воюють».

«На прикладі Андрія Дрьоміна будуть виховувати покоління молодих військовослужбовців, які ітимуть захищати Україну з гордістю», – зазначив начальник управління МВС України в Тернопільській області, полковник міліції Василь Облещук.

Представники Тернопільської облдержадміністрації та правоохоронних органів пообіцяли підтримувати сім’ю загиблого і надалі.

Вам також може сподобатися