Вулицями Тернополя їздив справжній радянський бронетранспортер

unnamed-311-800x533Подарував його для  армії   підприємець з Теребовлянщини Роман Апостол (ПАП «Крок»).  Військову машину він придбав у 2009 році. Досі вона була на консервації. Проїздила всього 500 кілометрів. Власник передав її Самообороні Тернопільщини безкоштовно.

БТР до обласного центру супроводжував патруль ДАІ.

–       Машина в доброму стані, – розповідає водій пан Михайло із села Вербівці Теребовлянського району. –  Ми її доставили до Тернополя. Хочеться, щоб вона допомогла хлопцям там на Сході.

Механіки кажуть відновити машину було нескладно. Перевірили мотор, акумулятор, поміняли масла. Самооборонівці Андрій Богун та Андрій Теслюк знайшли транспортний засіб і організували його доставку в Тернопіль.

За словами заступника керівника Самооборони Тернопільщини Юрія Моргуна, БТР передадуть для артилеристів 24 бригади. Щоправда тут не обійшлося без труднощів.

–       На БТР поклали око наші військові і планували його мобілізувати, – розповідає Андрій Богун. – Але вони ще не мали місця призначення для цього транспортного засобу. Тож ми переконали їх, що найкраще буде передати його у зону бойових дій. Адже у 24 бригаді вся техніка розбита, тож їм він дуже згодиться. Ми дуже вдячні пану Роману за великий внесок у боротьбі за Україну.

Вартість бронетранспортера  300-400 тисяч гривень. На Схід його відправлять вже завтра разом із продуктами харчування, елементами амуніції і адресними передачами для бійців 24 бригади з нагоди Дня Незалежності.

Джерело: Погляд

Вам також може сподобатися