Банк, який працює в Тернополі визнано банкрутом

31780_image_largeОдна з фінансових установ, що працює і на Тернопільщині визнана неплатоспроможною. Нацбанк ввів в Терра Банк тимчасову адміністрацію. Про це йдеться в повідомленні Фонду гарантування вкладів.

Тимчасова адміністрація в Терра Банк введена строком на три місяці з 22.08.2014 по 22.11.2014.

Протягом тимчасової адміністрації вкладники Терра Банку можуть отримати свої кошти за договорами банківського вкладу (депозиту), строк дії яких закінчився, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). Виплати за вказаними договорами здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Подавати до Фонду заяви на виплату коштів за договорами банківського рахунку та за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився до введення і під час тимчасової адміністрації в ПАТ «ТЕРРА БАНК», не потрібно. За такими договорами виплата коштів здійснюватиметься за списками вкладників, які формує уповноважена особа Фонду.

Про час і порядок виплат за вищезазначеними договорами буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду, а також у відділеннях і на сайті банку, йдеться у повідомленні

Тернопільська дирекція банку-невдахи знаходиться за адресою проспект Степана Бандери, 33

Джерело: За Збручем

Вам також може сподобатися