На Тернопільщині розпочалися заходи Всеукраїнського конкурсу-рейду “Увага! Діти — на дорозі!”

1363965001_full_detinadorogaxНа виконання завдань Державної цільової програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2016 року, та з метою проведення комплексу профілактичних заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму напередодні та в перші дні 2014-2015 навчального року до 20 вересня в області розпочалися заходи Всеукраїнського конкурсу-рейду “Увага! Діти — на дорозі!”.

Привернення уваги громадськості до проблем гарантування безпеки руху неповнолітніх, активізація роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму напередодні та в перші дні навчального року, узагальнення та розповсюдження кращих форм і методів профілактичної роботи серед неповнолітніх — така головна мета конкурсу-рейду.

До проведення заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму залучатимуться працівники закладів освіти, центрів дитячої творчості, Державтоінспекції, громадських та релігійних організацій — ті кому небайдуже збереження дитячого життя на дорозі.

Щоб нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, інспектори ДАІ проведуть у перші дні вересня уроки з правил безпечної поведінки на дорозі, забезпечать чергування біля шкіл для безпечного пересування дітей до місць навчання. Крім того, для підготовки вулично-дорожньої мережі до нового навчального року будуть проведені обстеження ділянок, що прилягають до територій навчальних закладів, якими проходять маршрути руху шкільних автобусів.

Приділити більше уваги малюкам потрібно й батькам. Пам’ятайте — безпека ваших дітей насамперед залежить від вас. Не полінуйтеся вкотре нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання — це ваш особистий приклад правильної поведінки.

Вам також може сподобатися