У Тернополі відкрили оновлений «Сквер Миру»

111У День Державного прапора у Тернополі після реконструкції відкрили оновлений «Сквер Миру». Тут протягом двох років комунальники провели ряд ремонтних робіт, зокрема з облаштування освітлення, заміни тротуарної плитки, бордюрів. Цьогоріч у сквері встановили сучасний дитячий майданчик з кількома секціями для дітей різного віку. Відкрив оновлений сквер міський голова Тернополя Сергій Надал.

«Ремонт у сквері проводився у дві черги, зокрема провели роботи з облаштування пішохідних ділянок, нового освітлення, також встановлення великого сучасного дитячого майданчика зі штучним покриттям, – розповідає Сергій Надал. – Долучилися також до облаштування й підприємці, які торгують біля скверу. Хочу подякувати їм за допомогу, за їх бажання, щоб уся територія була облаштована у одному стилі».

Міський голова каже, що символічно, що цей сквер відкрили напередодні дня Незалежності – найбільшого свята держави, яке цьогоріч кожна українська душа переживає особливо.

«Обирали також тернополяни й назву для цього скверу, – додає Сергій Надал. – Практично всі, хто долучились до обговорення, були єдині в тому, щоб це місце називалось сквером Миру. Тут люблять проводити час матері з маленькими дітьми і ми понад усе мріємо, щоб над їх головами завжди було мирне небо, щоб вони жили у процвітаючій успішній країні».

Вам також може сподобатися