НаТернопільщині міліціонери сфальсифікували справу

246727Прокуратура Підгаєцького району відреагувала на порушення прав громадян при притягненні їх районним відділом міліції до адміністративної відповідальності.

Прокурорською перевіркою встановлено, що районний відділ внутрішніх справ допустив порушення вимог законодавства при здійсненні провадження у справах про адміністративні правопорушення.

Для прикладу, під час провадження у справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст.178 КУпАП, в частині появи особи в громадському місці у п’яному виді, працівники міліції склали протокол про адміністративне правопорушення та винесли постанову у зазначеній справі без посилання на відповідні докази (пояснення свідків, громадян, які перебували в час та у місці вчинення особою правопорушення, результати медичного огляду на стан сп’яніння тощо).

З врахуванням наведеного, прокуратура району внесла керівнику районного відділу внутрішніх справ документ прокурорського реагування. За результатами його розгляду до відповідальності притягнуто 2 посадові особи районного відділу міліції та скасовано 3 постанови за справами про адміністративні правопорушення, в результаті чого поновлено права 3 громадян.

Вам також може сподобатися