Тернополяни питають за туалетним папером із зображенням Путіна

thumb_24402_news_m Тернополяни останнім часом все частіше заходять у сувенірні крамниці щоб придбати щось на патріотичну тематику у подарунок чи просто для себе. Як розповідають продавці, особливо багато покупців буває напередодні Дня Прапора, Дня Незалежності та Дня Міста.

Вибір сувенірів із українською символікою та символікою нашого міста у крамницях Тернополя дуже великий. Продавці пропонують магніти на холодильник та брелки, футболки, різноманітні аксесуари, книги, посуд та ще безліч різних сувенірів.

– Останнім часом попит на такі патріотичні сувеніри дуже великий,- говорить продавець сувенірів на Центральному ринку Тетяна Зварич. – Питають за всім чим тільки можна. За магнітами, футболками, чашками. Майже щодня купують українські прапори. Дуже часто питають за туалетним папером із зображенням Путіна. На жаль, у нас його немає.

І справді знайти такий папір у Тернополі складно. Тернополяни зазвичай купують його у Львові, або ж замовляють в інтернет-магазинах.

– Скільки обходила крамниць, ніде немає, – каже Оксана Ткачук. – Знаю точно, що у Львові можна придбати. Там його ціна 15 гривень. Є з портретом Путіна, Януковича, з різними символічними надписами.

Серед тих сувенірів, що є у Тернополі, найбільше зараз купують футболки, кепки та рюкзаки із гербом України. Ціна таких сувенірних товарів від 55 до 240 грн. В одній із крамниць у Центрі міста можна придбати кухонні дощечки із зображенням Тернополя чи українською символікою. Такі дощечки власноруч розмальовує тернополянка Світлана Була. Їх ціна від 40 грн.

Ще тернополяни можуть придбати патріотичні прикраси із золота та срібла. У ювелірних крамницях пропонують підвіски, запонки, брошки та сережки у вигляді гербу України. Ціна таких “сувенірів” від 100 гривень за срібло, та від 270 гривень за золото. По місту можна знайти чимало патріотичних дрібничок. Наприклад, за 3 грн можна придбати надувні шарики із зображенням прапора та герба України. Або символічні наклейки по гривні.

– Люди питають за оригінальними сувенірами, – говорить продавець сувенірної крамниці пані Тетяна. – Нещодавно приходили дівчата питались за футболками та прапорами України на яких було б зображення Тернополя. Дівчата хотіли придбати такі речі до Дня міста. А так, то з сувенірів пов’язаних із Тернополем є досить багато.

Тернополяни, які не можуть знайти потрібну їм річ, самостійно роблять сувеніри. Олена Шевчук придбала звичайну футболку і намалювала на ній частину Тернополя та герб міста. Такий сувенір дівчина зробила собі до Дня міста. Альтернативою для тих, хто не вміє малювати, може стати нанесення зображень на футболки, яке роблять у багатьох магазинах нашого міста.

Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися