Інформацію про поранених бійців з Тернопільщини можна знайти на сайті «Герої АТО»

1403530852_84c80f0d0698ac25109948c85722903892b42597Віднедавна запрацював сайт «Герої АТО» — atoheroes.org. Мета сайту – зібрати та систематизувати інформацію про усіх поранених, яким потрібна допомога.

У кожного з них своя історія. Вони живуть в різних куточках України, на когось вдома чекають діти, а хтось іще неодружений; когось мобілізували, а хтось все життя присвятив армії. Але усі вони отримали поранення у бою за єдність нашої держави. Кожна наша гривня сьогодні потрібна цим мужнім хлопцям. З початку антитерористичної операції поранено більше 2000 українських військових. Багато хто з них зараз у важкому стані, і наша фінансова підтримка може врятувати їм життя.

Інформація на сайті зібрана із перевірених волонтерських груп, місцевих регіональних видань. Наразі є потреба у модераторах кожного окремого регіону, які могли би перевіряти і оперативно додавати інформацію про тих військових, які перебувають у госпіталях.

Кожен бажаючий може допомогти проекту: додавати інформацію про поранених (розділ «Додати героя»), перевіряти номери карток, комунікувати із волонтерами, які відвідують хлопців у госпіталях, і оновлювати інформацію на сайті. Для цього контактуйте з адміністраторами через панель «Контакти».

До слова, на сайті є інформація і про пораненого бійця з Тернопільщини Ярослава Антонюка, про якого ми вже писали.

Вам також може сподобатися