Тернопільська «Алея зірок» поповнилася іменами Олени Підгрушної та Казимира Сікорського

_MG_9045Зірки із іменами двох видатних тернополян Казимира Сікорського та Олени Підгрушної поповнили «Алею зірок», яка розташована на вулиці Сагайдачного. Окрім друзів та родичів Казимира Сікорського, чемпіонки Олени Підгрушної та тернополян, на церемонії був присутній міський голова Сергій Надал.

Визначав імена відомих тернополян, якими поповнилася «Алея зірок», виконавчий комітет міської ради, а пропозиції приймали від громадських організацій та місцевих жителів. У підсумку вирішили, що головний художник Тернопільського академічного драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка, скульптор, живописець, Заслужений діяч мистецтв України Казимир Сікорський буде удостоєний цієї честі уже, на жаль, посмертно. Саме тому на День міста, на офіційній частині, були присутні його друзі та родичі.

А українська біатлоністка, майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка Олімпійських ігор у Сочі, 5-разова чемпіонка Європи, переможниця та призерка етапів Кубка світу з біатлону Олена Підгрушна приїхала на урочисту церемонію особисто.

«Ми гордимося героями тернопільської Алеї Зірок. І дякуємо усім за прославу Тернополя в Україні і світі, – каже міський голова Сергій Надал. – Ми пам’ятаємо Казимира Сікорського як справжнього митця, світ творчості якого був наповнений філософськими образами і символами, який був самобутнім та пізнаваним. Його особистість є частиною неповторної творчої аури нашого міста. А Олена Підгрушна сьогодні є символом успіху і слави, світових здобутків і справжнього характеру. Мало хто зможе перерахувати повний список її здобутків, титулів і нагород. Для нас Олена передусім є олімпійською чемпіонкою, завдяки їй назва нашого міста звучить у світовому спорті найвищих досягнень».

Міський голова побажав також Олені Підгрушній подальших успіхів у розвитку українського спорту, здоров’я та всіх гараздів.

Отож, «Алея зірок» у Тернополі тепер має уже десять видатних імен. У попередні роки тут вшанували археолога і громадського діяча Ігоря Герету, композитора Анатолія Горчинського, поета Бориса Демківа, художника Івана Марчука, поета-пісняра Степана Галябарду, театрознавця Михайла Форгеля, фотохудожника Василя Бурму та письменницю Лесю Романчук. Тепер тут також присутні імена Казимира Сікорського та Олени Підгрушної.

Вам також може сподобатися