Реанімобіль з тернопільськими медиками повернувся з зони АТО

2223Реанімобіль з бригадою медиків-добровольців, повернувся на Тернопільщину після двох тижнів роботи на війні. Медики допомагали пораненим та перевозили їх з півночі Харківської області до лікарень.

Очолив бригаду швидкої допомоги в зоні проведення АТО доцент кафедри медицини катастроф та військової медицини Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського Петро Левицький, повідомляють у прес-службі департаменту охорони здоров`я Тернопільської облдержадміністрації.

За два тижні перевезли 18 військовослужбовців Національної гвардії з пораненнями середнього та важкого ступеня тяжкості. Також медики надали допомогу вісьмом військовослужбовцям Збройних сил України при перевезенні їх з лікарень Артемівська, Дзержинська та Костянтинівська до Харківського шпиталю.

– Така допомога вкрай необхідна нашим бійцям. На даному етапі у нас є тільки санітарні автомобілі на базі ГАЗелі, – зазначив начальник медичної служби об’єднаного угрупування підполковник медичної служби Андрій Коробкін. – Вони не обладнані плаваючими ношами для транспортування важкопоранених на великі відстані (близько 250 кілометрів), на відміну реанімобіля на якому працює тернопільська бригада медиків. Трьох важкопоранених військовослужбовців (вогнепальне поранення легень, грудної клітки, шиї, осколкове поранення живота, печінки, шлунку та нижніх кінцівок) ми транспортували саме на реанімобілі тернопільської бригади. Завдяки їх допомозі ми врятували три життя”.

Вам також може сподобатися