16 абітурієнтів з 17 предметів отримали двісті балів під час ЗНО на Тернопільщині

vlcsnap-2014-09-05-15h13m15s19016 абітурієнтів з 17-ти предметів отримали 200 балів під час зовнішнього незалежного оцінювання на Тернопільщині. Загалом трохи більше 7 тисяч абітурієнтів цьогоріч писали тестування в нашій області. Зараз організатори ЗНО підбивають підсумки цьогорічного тестування.

Зовнішнє незалежне оцінювання учасники складали з 3 до 27 червня. Організатори ЗНО кажуть, попри ситуацію в країні вступна кампанія пройшла успішно. Що ж до результатів, загалом учасники з тестуванням впоралися. Вони були організовані: вчасно приходили у пункт тестування і мали з собою всі потрібні документи.

– Наші абітурієнти написали тестування не гірше, ніж минулого року. З деяких предметів ми навіть випереджаємо минулорічні показники, а з деяких якщо і є спад, то в межах статистичної похибки: від 1,5 до 2,5% це максимум.  Рівень навчальних досягнень не знизився. Це означає, що школа працює, діти працюють і батьки контролюють дану ситуацію, – розповів заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти  Юрій Шайнюк.

Апеляцій на саму процедуру проведення ЗНО на Тернопільщині немає. Даних окремо по нашій області немає, а загалом в країні апеляції на результати тестування подало 1-2% абітурієнтів. Як і ми минулоріч цієї вступної кампанії були учасники ЗНО, яких через мобільні телефони вилучили з аудиторії.

– Були випадки спроби списування або тотального списування. Ми тотально перевіряли всіх з допомогою метоладетектора. Було виявлено у десяти абітурієнтів мобільні телефони. Цих людей було вилучено з пункту тестування. Можливо, хтось має на це образу, можливо, хтось незадоволений такими діями, але правила для всіх однакові і ми про це повідомляли і наголошували, – каже Юрій Шайнюк.

Зараз організатори ЗНО підбивають підсумки вступної кампанії 2014. Наступний крок – це реєстрація на пробне тестування вже до нової вступної кампанії. Терміни її проведення обіцяють повідомити згодом.
Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися