Прокуратура вимагає суворіше покарати двох екс-правоохоронців за розповсюдження наркотиків

indexПрокуратура Тернопільської області, вимагаючи більш суворішого покарання для двох колишніх правоохоронців одного з райвідділів міліції за вчинення ними злочинів, подала касаційну скаргу до ВССУ.
Встановлено, що оперуповноважений сам заготовив рослину родини коноплиних у своєму службовому кабінеті та, помістивши у сірникову коробку, передав своєму брату-дільничному інспектору міліції.
Надалі, правоохоронці збули наркотик місцевому жителю, щоб той передав його наркозалежній особі. Після затримання останнього, міліціонери планувати у такий спосіб створити видимість ефективності своєї роботи.
Проте, таку незаконну діяльність двох братів викрили працівники іншого підрозділу внутрішніх справ.
За даним фактом стосовно обох міліціонерів прокуратура розпочала кримінальне провадження, за результатами розслідування якого скерувала до суду обвинувальний акт за ч.2 ст. 307 (незаконне виготовлення, придбання, зберігання та незаконний збут особливо небезпечного наркотичного засобу, вчинене за попередньою змовою групою осіб) та ч.1 ст. 365 (перевищення службових повноважень) КК України.
Суд 1-ої інстанції засудив обох обвинувачених лише за одним з інкримінованих їм злочинів до 2 років обмеження волі та на 2 роки позбавив права обіймати посади в правоохоронних органах.
За скаргою прокуратури, апеляційний суд постановив новий вирок, яким обвинувачених засудив за вчинення злочинів до 3,5 років позбавлення волі з іспитовим терміном 2 роки.
Прокуратура Тернопільської області, вимагаючи більш суворішого покарання для двох колишніх працівників міліції, звернулася із касаційною скаргою до Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ України.

Вам також може сподобатися