На Тернопільщині завершена третя хвиля мобілізації

img_8701Третя хвиля мобілізації в області та в Україні завершена. Відповідні групи  сформовані і відбули у навчальні центи для виконання подальших обов’язків в структурі  формувань Міністерства оборони України. Про це повідомив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк на брифінгу, який відбувся сьогодні, 9 вересня.
За словами очільника області, для того, щоб виконати завдання по проведенні третьої хвилі мобілізації були задіяні не лише війкові комісаріати, а й органи виконавчої влади та місцевого самоврядування.

«Незважаючи на те, що третя хвиля мобілізації завершилась військові комісаріати не припинили роботу, – зазначив Олег Сиротюк. – Продовжують працювати і медичні комісії, які формують призовний ресурс. Загалом Тернопільщина виконала планове завдання не в повному обсязі, однак максимально наблизилися до показників, які мали бути».
Як зазначив тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Тернопільського обласного комісаріату, полковник Володимир  Катинський найкраще виконали планове завдання мобілізації Підволочиський, Збаразький та Лановецький райони, дещо гірше спрацювали Бучацький, Монастириський та Бережанський військові комісаріати.

«Чи продовжиться мобілізація вирішуватиме Президент України, однак ми формуємо призовний ресурс. У військомати звертається чимало добровольців. Трапляється, що люди повертаються з-за кордону, щоб виконати свій громадянський обов’язок» – зазначив Володимир Катинський.

Вам також може сподобатися